24/7
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון מפתחות לרכב

 
 

מפתח הרכב: זה שאי אפשר בלעדיו

 
אז נכון, אנחנו חיים בעולם דיי מתקדם, בייחוד בעולם הרכבים. אבל למרות זאת, עדיין מרבית הרכבים יצטרכו מפתח, ולא סתם, אלא אחד שמותאם ומדויק להם, שהרי בלעדיו לא ניתן יהיה לפתוח ולהתניע את האוטו. יתר על כן, למרות שההמלצה היא להחזיק תמיד שני מפתחות לכל רכב ליתר ביטחון, רבים מאיתנו נוהגים להחזיק רק אחד, וכשהוא נשבר, נאבד או מתקלקל – יש צורך בתיקון מפתחות לרכב או שחזור ולעיתים יהיה צורך בשירותי תיקון מנעול לרכב.

 

טיפים לשמירה על מפתחות הרכב

 
 
כדי לשמור כראוי על מפתחות הרכב, כל אדם צריך להכיר כמה טיפים שימושים שיימנעו ממנו את המצב הלא-נעים הכולל איבוד או קלקול מפתחות הרכב:

זה לא בהכרח חכם לשמור על מפתחות הרכב ביחד עם שאר המפתחות – רבים מאתנו אוהבים להחזיק רק צרור מפתחות אחד, אולם אם אנחנו שוכחים, מפילים בטעות את אותו הצרור היחיד, כל המפתחות בו עלולים להיפגע. בייחוד בכל הנוגע למפתחות הרכב, עדיף פשוט לשים אותם בתיק ולהוציא אותם מתי שצריך.
 
 
 
 
 
מנעולן רכב
 
 
 
 
לא מטיילים עם מפתחות הרכב ביד – עוד המלצה היא פשוט לא "לשחק" עם מפתחות הרכב. מכירים את האנשים הללו שמרוב סידורים במהלך היום הם סוחבים כדרך קבע את מפתחות הרכב על האצבעות? ובכן, זה בדיוק מה שמומלץ לא לעשות.

אל תסובבו בחוזקה את מפתח הרכב – מפתח הרכב, כמו כל מפתח, יכול להיפגם בסופו של דבר כתוצאה מהפעלת כוח, ואף אחד לא מעוניין שמפתח הרכב יישבר או יתקלקל וכד’. אם המפתח לא נכנס או שהרכב לא מתניע, בד"כ אין סיבה לנסות ולהכניס את המפתח חזק יותר, ממילא, כך ששווה לחפש פתרון אחר.


 
תיקון מפתחות לרכב
 

מה עושים כשהמפתח מתקלקל?

 
כשהמפתח מתקלקל, אין מנוס מפנייה למנעולן כדי שישחזר או יבצע תיקון מפתח לרכב. אולם, חשוב לדעת – בדיוק כמו שהרכבים כיום מתקדמים ומשוכללים, כך גם המפתחות שלהם, ולכן מומלץ לא לגשת לאיש מקצוע שאיננו מיומן, אלא לבעל ניסיון. אגב, חשוב לציין שמפתח תקול הוא בעל פוטנציאל לפגוע ברכבכם בצורות שונות, כך שקחו זאת בחשבון.
 

הקדימו תרופה למכה: שכפול מפתחות רכב

 
אם לא הבהרנו את הנושא קודם, הדרך להימנע ממקרים בהם תתקעו מחוץ לרכב בלי יכולת פתיחה או התנעה עם המפתח, היא פשוט לשכפל אותו ולדאוג שתמיד יהיה אתכם מפתח ספייר. שכפול המפתח מבעוד מועד יוכל לסייע לכם גם במקרים אחרים כמובן, בהם תרצו לחלק מפתחות לנהגים נוספים ברכב מבני המשפחה וכו’. יש לשכפל את המפתחות כאמור, רק אצל חברה מקצועית אשר תוכל לעשות זאת בהתאמה לרכב ולשאר המאפיינים הנדרשים מבחינת הגימור והדיוק.

נשמח לסייע לכם עם תיקון מפתחות לרכב. לפרטים נוספים, צר קשר בהקדם.